Hakkımızda

Hakkımızda

G.N.Ç Elektrik, Plan Proje Taahhüt, Elektrik Arıza ve Teknik Servis, Çanak Anten / Uydu Kurulumu, Güvenlik Kamera Sistemleri, Görüntülü Diafon Sistemleri alanlarında uzman teknisyenleri, teknolojik imkânları, geniş ulaşım ağı ve bilgi birikimi ile fark ve farkındalık yaratmak için profesyonel çözümler sunuyor. G.N.Ç Elektrik sektördeki 30 yıllık tecrübesi ile deneyimli ve uzman teknisyenleri, araç filosu, dinamik, deneyimli ve güler yüzlü kadrosu ile kişi ve firmalara profesyonel çözümler sunmak ve memnuniyet sağlamak için kurulmuştur.

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana tüm müşterilerimizin beklentilerini aşan, fark yaratan ve tutarlı bir hizmet politikası sergileyen G.N.Ç. Elektrik, teknolojiye entegre yapısı ile daima en yeniyi ve iyiyi sunmuştur. 7/24 teknik destek sağlayan ekibimiz klasik ve amatör servis alışkanlıklarından sıyrılarak bakım ve onarımda müşterilerine kalite ve uygun fiyat politikasıyla öne çıkmaktadır.

Her an ulaşılabilir olan Teknik servisimiz; Bakım Onarım – Tamir Montaj – Söküm Yedek Parça – Aksesuar konularında hızlı ve yerinde çözümler sunmaktadır.

Whatsapp

Hemen Ara